#1 2013-06-21 18:11:42

Blue Blood

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 1
Punktów :   

Caroline & Bracia Perl

Nie wiem, czy ktoś z was pamięta mnie jeszcze z GSM. Kochałam z wami grać ;D
Mam kilka nowych postaci, no, ale Ryan, Caroline czy Jack się nie zmieniły.
Z czasem zacznę robić następne karty, na razie pokażę wam tylko Carolinkę...


Imiona: Caroline Melodie Giovana
Nazwisko: Perl
Data i miejsce urodzenia: 6 - 6 - 666r.
Wiek: W obecnym wcieleniu 19.
Miejsce zamieszkania: Miami ;3
Wzrost: 184 cm
Orientacja: Zależy ;3 Nie jest grzeczną dziewczynką... niestety ;p
Zajęcie: Modelka
Stan cywilny: Miała już trzech mężów, obecnie wolna.
Gwiazda użyczająca wyglądu: Caroline jest zmiennokształtną czarownicą. Nie ma określonego wyglądu. Najczęściej jednak...

http://pokazywarka.pl/carola/


Charakter (historia):

Rudowłosa Caroline, urodzona 6-6-666r., znana w dawnych wcieleniach pod imieniem Azazel - Siostra Anioła Zagłady; Anioł Zniszczenia. Następnie jej dusza zachowana została na lat tysiąc, aby odrodzić się jako Felicia de'la Corta w Wenecji, gdzie miała piątkę dzieci oraz męża - Jacka, który w obecnym wcieleniu jest jej bratem. Jako Felicia, zamieszkiwała Ziemię pod postacią człowieka. Po ojcu - półczarownica. Zmarła w sposób tragiczny - oskarżona o uprawianie zakazanej magii, jej kości złamane zostały przez palące się drewniane koło, do którego była przywiązana i które staczało się z wysokiego wzgórza. Odrodziła się w XVIII wieku jako Zmiennokształtna i taką zostaje po dziś dzień. Raz czarownica, raz kot - czasem Wampir. Nigdy się nie starzeje. Miała już kilku mężów - Starka, który zostawił ją dla czarnowłosej piękności, Eric'a - Kochanego Anioła, z którym miała śliczną córeczkę, oraz Gabriela - Uroczego Aniołka kochającego niegrzeczne zabawy. Jako Caroline Perl mieszka w Miami, w dużej willi. Natura nie szczędziła jej urody - mały, kształtny nosek, alabastrowa cera, pełne usta i duże, czerwone, kocie oczy. Całość dopełniała b u r z a czerwonych loków, sięgających aż do ziemi. Styl dziewczyny jest elegancki, a za razem zwykły i codzienny - stawia na prostotę i wygodę. Jest kochającą dziewczyną o dobrym sercu, mimo, że czasem złości ją jej trzydzieścioro rodzeństwa, to stara się tego nie okazywać i wyżywa się na sprzętach na siłowni.


Zainteresowania:

Podryw XD. Uwielbia używać swoich atutów i magii, aby zdobyć mężczyznę.


XoXo
Pyśki ;*

Wasza

B.B.

Ostatnio edytowany przez Blue Blood (2013-06-21 18:18:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardcoreclan.pun.pl www.zewip07.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl